Hakkımızda

Hakkımızda

Sağlığınız için hizmetinizdeyiz.

Özel Star Medica Hastanesi, insan sağlığına saygı ve sevgi ile hizmet etmeyi ilke edinerek, 2010 yılında seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, hasta odaklı yaklaşımı, tıbbi alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde 17’i yoğun bakım 42 yataklı binasında, uzman hekim kadrosu ile, 2010 yılından bu yana, özellikli, nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

  • 7/24 Acil Servis & Ambulans
  • Seçkin Hekim Kadrosu.
  • Uzman Sağlık Birimleri
  • %100 Hasta Memnuniyeti
  • 42 Yatak Kapasitesi
  • 17 Yoğun Bakım Ünitesi

Değerlerimiz

Hasta merkeziyetçi yaklaşımla tüm hasta ve hasta yakınlarımıza sıcak, kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam oluşturma gayretindeyiz. “Biz sizler için ve size yardım için varız”, bu bizim temel yaklaşım politikamızdır. Hasta haklarına saygılı, herhangi bir ayrım gözetmeksizin tüm hastalarımıza eşit hizmet sunmaktayız. Hastalarımızla açık iletişim kurarak teşhis ve tedavi süreçlerinde söz sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Çalışanlarımızın iş ve artı değer yaratmasının kurumumuzun gelişimi için öneminin farkındayız. Çalışanlarımızla ortak hedef ve değer oluşturarak gelişeceğimizin bilincindeyiz. Sağlıkta kaliteyi ve gelişmeleri takip ediyoruz.

Hizmet süreçlerimizde sadece sezgi, duygu ve deneyimlerimize değil sağlık ve kalitedeki gelişmeleri takip ederek kullanılmasına önem ve öncelik veriyoruz.

Vizyonumuz

Sağlık alanındaki değişme ve gelişmeleri takip ederek sistemine yansıtan, teknolojiye uygun, deneyimli ve kalıcı kadrosunu sürekli eğitimle destekleyen, sağlık hizmetinde; “ Trakya’nın öncü sağlık kuruluşlarından biri olmaktır”.


Misyonumuz

İnsanlığa sunulan en kutsal hizmetlerden biri olarak kabul edilen sağlık hizmetini: uzmanlaşmış tüm dallarda; bilgili, ilgili, insan haklarına saygılı, güler yüzlü personelimizle hasta memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmek ve teknolojinin en son imkânları ile tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir sağlık kuruluşu olmaktır.


Yönetim Kurulu Başkanı

Salih AYKAN

Değerli çalışma arkadaşlarım ve değerli hastalarımız, 2010 yılında Tekirdağ'da faaliyete başladığımız hastanemizi sizlerle birlikte günümüz şart ve koşulları doğrultusunda el ele vererek birinci hedefimiz olan Trakya'nın en iyi hastanelerinden biri olma çabasıyla sürekli daha iyiye ve yukarılara taşıdık, taşıyoruz. Bu doğrultu gerek teknolojik gerekse tecrübeli çalışma arkadaşarımızı baz alarak kalite politikalarımızdan ödün vermeyerek sürekli iyileştirme faaliyetleriyle değerli hastalarımızın tüm imkanlardan faydalanmasını sağladık. Başarılarımızın ve hedeflerimizin daimi olması temenni ederim.

İşletme Direktörü

Atakan POLAT

İçerik Hazırlanıyor.

Başhekim

Op. Dr. Fehmi AYDOĞAN