WhatsApp WhatsApp
Telefon Şimdi Ara
Randevu Talebi E-Sonuç

Hakkımızda

Özel Star Medica Hastanesi Hakkında:

Özel Star Medica Hastanesi, daha sağlıklı bir yaşam için hizmet vermektedir. Kişilerin sağlık kavramına saygı ve kalite ile hizmet vermeyi kendisine yol edinmiştir. 2010 senesinde doktor ekibi, sağlık çalışanı , hastayı temel alan çalışmaları, tıp kaynaklı altyapısı ve teknoloji ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesinde yer alan Özel Star Medica Hastanesi’nde 17 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Böylelikle durumu ağır olan hastalara özel bakımlar daha iyi uygulanabilmektedir. Bünyesindeki doktorlar, yoğun bakımdaki hastaları sıkı ve sık bir şekilde takip etmektedir. Yoğun bakım yataklarıyla beraber toplamda 42 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Son gelişen teknoloji ile tüm imkânları zorlayarak tanı koymak ve çeşitli tedavi yöntemlerini kullanmak hastanenin ilkesidir. Kaliteli ile hizmet fikrini kabullenen bir sağlık kurumu olarak hizmet etmektedir. 7 günün 24 saati acil servisi ve ambulans ekibi ile sağlık hizmeti verebilmekte Özel Star Medica Hastanesi, yetenekli ve alanında uzman doktor kadrosu, gelişmiş sağlık üniteleri, hastalara kaliteli ve sağlıklı yaklaşımı sonucu, kesin hasta memnuniyeti ile yoluna büyük adımlarla devam etmektedir.

Ülkemizde her hastanede bulunmayan ortopedi ve travmatoloji birimi, Özel Star Medica Hastanesi’nde mevcuttur. Ortopedi birimi ile kaslarda ve sinir sisteminde, doğuştan veya sonradan oluşan rahatsızlıklar tedavi edilmektedir. Hastane bunu yaparken de teknolojinin geniş olanaklarından faydalanmaktadır. Kurum, tanı konulan tüm hastalara, yapılması gereken en uygun tıbbi ve cerrahi müdahaleyi, bilimin ışığında planlayarak gerçekleştirmektedir. Özel Star Medica Hastanesi’nin resmi sitesinden ulaşabileceğiniz iletişim araçlarıyla randevunuzu alınabilmektedir. Yetenekli doktor kadrosu sayesinde hastalar, eski sağlığına kavuşmaktadır. Tıp etiğiyle hareket eden kurum, her geçen gün adını yükseltmektedir.