WhatsApp WhatsApp
Telefon Şimdi Ara
Randevu Talebi E-Sonuç


Anestezi Cihazımız


ANESTEZİ CİHAZI Ameliyat öncesi hasta uyutmalarında ve hasta için gerekli oksijen ve diğer medikal gazlar ile inhalasyon ajanlarının kontrollü ve gereken yoğunlukta verilmesine olanak sağlayan, hastaya yapay solunum yaptırabilen, cihazın içinde bulunan ya da sonradan cihaza uyumu sağlanan monitörler ile hayati fonksiyonların yakından izlenmesini sağlayan anestezinin temel ekipmanına anestezi cihazı denir.

Kaliteden ödün vermeyen Star Medica Hastanesi teknolojik olarak bir adımlara bir yenisini daha attı. 2021 model (sıfır) Alman menşeili Drager Marka Anestezi cihazını envanterine kattı. Bu bağlamda 2020 yılı pandemi olması sebebiyle 5 mio yatırım ile kapatarak bu yıl ise 7,5 mio hedeflemekteyiz. Modern bir Hastane projesinin inşaasında teknolojik alt yapı gerektirir.

Bu cihaz ergonomik tasarım ve kullanıcı dostu işletime sahip, ihtiyaçlarınıza uyarlanabilen geniş bir kullanımına sahiptir. Tam otomatik test, açık mimari, standart kullanıcı arayüzleri ve esnek monitörizasyon seçenekleri gibi özellikler, maliyetleri azaltmak, zamandan tasarruf sağlamak ve sağlık personelinin birincil görevleri olan hasta bakımında yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu cihazla ameliyatlar artık GÜVENLİ...
Taze gaz karıştırıcı,elektronik karıştırıcı , Gazlar O2, Hava, N2O, Seri arayüzler, Gaz besleme sisteminde toplam bir arıza hâlinde acil durum ventilasyonu, Elektrik kesintisi durumunda tipik pil çalışma süresi 90 dk'ya kadar, Acil durum başlatma prosedürü, Kendi kendini sınama Otomatik sınama, Smart Pilot View, Ekran görünümü Kullanıcı tarafından yapılandırılabilir 12,1 inç TFT renkli, Düşük ve asgari akış ayarlama desteği, Torba doluluk seviyesi görüntüleme; Ekonometre; Düşük akış sihirbazı ile ameliyatlar son derece güvenlidir.

Tecrübeli hekim kadromuz, misafir odaklı yaklaşımı ve güler yüzlü personellerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.