WhatsApp WhatsApp
Telefon Şimdi Ara
Randevu Talebi E-Sonuç


C kollu Skopi cihazımızı envanterimize ekliyoruz


Star Medica Ailesi olarak yatırımlarımıza  durmadan devam ediyoruz. 2021 Model Alman menşeili C kollu Skopi cihazımızı envanterimize ekliyoruz. Yeni Hastanenin Teknolojik cihaz alt yapısını bu bağlamda yenilemiş olacağız. Tekirdağ’a katma değer katarak büyüyoruz. Tekraren ifade ediyoruz, Modern bir Hastane projesinin inşaasında teknolojik alt yapı gerektirir. 

Hastaneler de sıklıkla personelin yeterli eğitim almamış olmasından kaynaklanan sorunlar yaşanır. Ayrıca cihazların arızalanması ve servis ihtiyaçları, toplam maliyetleri üzerinde olumsuz etki yaratabilir ve bu da finansal risklere yol açabilir. Star Medica Hastanesi olarak, vadesi dolan TIBBİ CİHAZLARIMIZI değişim yaparak hizmet kalitemizi ve hekim odaklı yaklaşımımızı arttırmayı hedefliyoruz. 

C KOLLU SKOPİ CİHAZI 

Ortopedi, Travmatoloji, Genel Cerrahi, Üroloji, Beyin Cerrahi ve her türlü endoskopik çalışmalarda, ameliyat ortamında anında görüntüleme işlemlerini kolaylaştıran röntgen cihazıdır. Bir çok derin bölgeyi de görüntüleyebilen c kollu skopi, ameliyat süresinin kısalmasını da sağlıyor. Ayrıca c kollu skopi insan vücudunda herhangi bir deformasyona neden olmaz

* %99,8 sistem emre amadeliği1 – akıllı, sade tasarımla güvenilirlik

* Akıllı sistem operasyonu – kullanımı kolay bir arayüz ile

* Yüksek görüntü kalitesi – IDEAL doz yönetimiyle birlikte

Tecrübeli hekim kadromuz, misafir odaklı yaklaşımı ve güler yüzlü personellerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

“Sağlığınız için” Biz Varız. Sağlıklı günler dileriz.