Özel Star Medica Hastanesi
WhatsApp

İleri görüntüleme olanakları, laboratuvar destek birimleri ve profesyonel sağlık kadrosu ile servis hizmeti sunmaktadır.

Acil Ünitesi; acil sözünde ifadesini bulan,beklenmedik, ani sağlık sorunlarına bakıyor. Tıpta, “ Akut Olarak Gelişen Vakalar ” diye tanımlanan beklenmedik sağlık sorunları arasında trafik kazası, kalp krizi, yüksekten düşme, nöbet geçirme, solunum durması, herhangi bir nedenle ağır yaralanma gibi olgular yer alıyor.

Acil Ünitesi’nde, bu alanda özel eğitim görerek yetişmiş sağlık personeli görev yapıyor. İleri görüntüleme olanakları, laboratuvar destek birimleri ve profesyonel sağlık kadrosu ile servis hizmeti sunmaktadır. Hastaneye başvuran acil durumdaki hastalara gerekli tedavi yöntemlerinin zamanında ve eksiksiz uygulanmasını sağlayan Acil Servis ünitesi kesintisiz hizmet vermektedir.

Hastalara, konusunda uzman sağlık profesyonelleri tarafından, önem sırasına göre, mümkün olan en kısa sürede müdahale edilmektedir. Acil Servis ünitesinde gündüz ve gece uzman hekimlerimiz 24 saat görev yapmaktadır.